خانه دانلود دانلود نرم افزار رایانه چند تا فیلتر شکن توپ filter breaker
 
چند تا فیلتر شکن توپ filter breaker Array چاپ Array
نوشته شده توسط شهریار پارسا   
چند تا فیلتر شکن توپ !!!

امروز می خواهیم چند تا فیلتر شکن (Filter Breaker)برای شما معرفی کنیم این فیلتر شکن ها که خدمت شما معرفی می کنیم صد در صد کار می کنه و تضمینی است و کاملا رجستری شده است و شما می تونید بدون هیچگونه شک و تردیدی ازشون استفاده کنید البته همیشه در نظر داشته باشید که این روزها فیلتر شکن های تقلبی و نوظهور زیادی وجود داره که بسیار مخرب هستند و سیستم شما رو به هم می ریزند و به هدفی هم که دارید نمی رسید و بجای اینکه فیلتر شکنی بکنند بین انسان و خدایش فیلتر درست می کنند. از این فیلتر شکن ها که وارد دنیای انسانها شده اند می توان به تعصب غیر صحیح ،تقلید کور کورانه ، پیروی کردن از اکثریت ،مد گرایی ،پیروی کردن از عادات زشت اجتماعی و غیره اشاره نمود .
وقتی انسان مرتکب گناه میشه به مرور و تکرار گناه ها خودشو از خدا دورتر میکنه و کم کم گناهان فیلترهایی میشند که مانع ارتباط انسان با خدای خودش می گردند در این نوشته قصد داریم فیلتر شکن هایی رو خدمتتون معرفی کنیم، با استفاده از اونها هیچ فیلتری نمی تونه مانع شما باشه...........

۱- نماز: فكر ميكنم بهترين فيلتر شكن دنيا باشه كه خود خدا هم زير اين فيلتر شكن امضاء و مهر كرده… باور نداري ؟!
« انَ الصلاة تنهي عن فحشا و المنكر» سوره عنكبوت/۴۴

۲- ماه مبارك رمضان: اين سري از فيلترشكن ها مدت زمان طولاني براي شما كاربرد دارد و حتي باعث ميشود ويروس هايي كه با گناه وارد خود كرده ايد قتل عام كند.

۳- قرآن: فقط براي اين فيلتر شكن بگويم كه نظيرش اصلاً وجود ندارد همه متخصصان فيلتر شكني ( پيامبران ) جلوي اين كلام الهي زانو مي زنند… براي اثر كردنش اول قدم ؛ خواندنش و بفهميدن ؛ و پله آخر عمل كردن به آن است.

۴- محبت اهل بيت: متاسفانه اين نوع فيلتر شكن ها همه جا پخش نشده اند و به گفته ي صاحبانشان استفاده از آن ها براي كساني مفيد است كه: “واقعا به ما اعتقاد داشته و پيرو ما باشند”.

۵- اذكار: اين ذكر بايد توسط متخصصشان تجويز بشود.


اخطار اخطار !!!

در مورد اين فيلتر شكن ها بايد بگويم نسخه هاي تقلبي زيادي وجود دارد مواظب باشيد.

دليل فيلتر شكن !!! :
وقتي انسان گناه ميكند به دليل جهلشان به ازاي هر گناه يك قدم از خدا دور ميشود اين فيلترها بر چشمانمان ؛ گوش هايمان ؛ و قلب ما سيطره مي زند و اگركسي دچار اين گناهان شد اگر به يكي از اين فيلتر شكن ها وصل باشد … ان شا الله … به راه مستقيم هدايت مي شود.

توجه !!! توجه !!!

از نسخه هاي اصلي و اورجينال استفاده كنيد ؛ نه نسخه هاي كرك شده ؟!؟!

 
 

لحضه شمار

2010-06-09log

نظرسنجی

نظر شما در مورد محتوای سایت مسجد چیست؟
 

حاضرین در سایت

هم اکنون 1 مهمان آنلاین

بخش قرآنی

مراسم مذهبی

آموزش